Про компанію «Техно Солар»
Компанія «Техно Солар» є ексклюзивним дистриб'ютором корпорації Solatube Global Marketing, Inc. (USA) в Україні. Головний офіс компанії «Техно Солар» - знаходиться у м.Дніпропетровськ. Тут ми продаємо обладнання, навчаємо монтажників, а також працюємо над створенням дилерської мережі. Ми пропонуємо найкращі з існуючих енергоефективних технологій і прагнемо надавати найкраще обслуговування, завдяки нашій прихильності данним технологіям та відповідальності перед своїми клієнтами.

Системи денного освітлення Solatube ® Daylighting Systems були винайдені, запатентовані і виведені на ринок більше 20 років тому. Ці трубчасті пристрої денного світла (TDD) були першою технологією в цій області, здатною передавати сонячне світло в темні приміщення, які, як правило, були ізольовані від натурального природнього світла. Цей енергоефективний продукт пропонує найбільш високу якість із самих передових технологій на сучасному ринку.

Ми прагнемо співпрацювати з архітекторами, проектувальниками, дизайнерами і будівельниками при застосуванні природнього освітлення за допомогою систем денного освітлення Solatube ® з метою покращення умов життєдіяльності людини, підвищення ефективності роботи співробітників та персоналу, зменьшення експлуатаційних витрат і поліпшення стану навколишнього середовища.

Керівники компанії ТЕХНО СОЛАР Анастасія та Дмитро Безнощенко

 

Додаткова інформація
Наша дилерська мережа
Знайдіть найближчого до вас дилера.

Про нас
Дізнайтеся більше про нашу команду.

Зв’язатися з нами
Зв’язатися з нашою командою для отримання додаткової інформації


Офіційний дистриб’ютор
продукції Solatube® в Україні

ПП «Техно Солар», а/с 920
м. Дніпропетровськ, 49000
телефон:  (095)  833-85-65
info@techno-solar.com.ua

Зв’язатися з нами
Горищні вентилятори Solar Star®
Дослідження довели, що надлишкове тепло та вологість – це найбільші вороги горища. Solar Star®, лідер у горищній вентиляції на основі сонячної енергії, пропонує вам найбільш технічно передові рішення вентиляції.
Основи трубчастої системи денного освітлення
Трубчасті пристрої денного освітлення досягли дивовижного рівня розвитку. Дізнайтеся, як системи денного освітлення Solatube® можуть легко та просто перетворити будь-яку темну кімнату в вашому домі в яскраве приміщення.