Системи денного освітлення Solatube ®
Серія Brighten Up ®

Системи денного освітлення Solatube ® серії Brighten Up ® є ефективним способом привнести природне світло практично в будь-яку кімнату вашого будинку. У системах денного освітлення Solatube ® використані революційні технології для досягнення вражаючих результатів роботи.

  • Solatube® 160 DS (Ø250мм)
  • Solatube® 290 DS (Ø350мм)
Серія SolaMaster ®

Системи денного освітлення Solatube ® серії SolaMaster ® надає архітекторам і дизайнерам широкий вибір опцій систем денного освітлення для практично будь-якого застосування. Незалежно від форми, розміру, стадії будівництва і матеріалу з яких виконана стеля будівлі (з/б, м'яка покрівля, черепиця, металочерепиця, шифер тощо), системи денного освітлення Solatube ® серії SolaMaster ® дозволяють освітити денним світлом весь внутрішній простір.

  • Solatube® 330 DS (Ø530мм)
  • Solatube® 750 DS (Ø530мм)

Горищний вентилятор Solar Star®
Горищний (мансардний) вентилятор Solar Star ®
Дослідження довели, що тепло і волога є найлютішими ворогами кожного горища. Solar Star ®, лідер в області «сонячної» вентиляції горища, пропонує вам найбільш технічно передові, екологічно чисті вентиляційні рішення на сьогодні.


Додатковий комплект Solar Star ®
Завдяки додатковому комплекту Solar Star ® можна перетворити будь-який вентиляційний отвір в високопродуктивний вентилятор що працює від сонячної енергії. Тепер ви можете легко і швидко використовувати енергію сонця для зменшення перегріву мансарди і видалення вологи.


Додаткова інформація
Комерційне освітлення
Подивіться наш комерційний буклет.

Комерційні проекти
Перегляньте список наших комерційних продуктів.

Фотогалерея проектів
Ознайомтесь з деякими нашими цікавими установками.


Офіційний дистриб’ютор
продукції Solatube® в Україні

ПП «Техно Солар», а/с 920
м. Дніпропетровськ, 49000
телефон:  (095)  833-85-65
info@techno-solar.com.ua

Зв’язатися з нами