Solatube ® серії SolaMaster ®
Solatube ® 330 DS і 750 DS


Для освітлення великого простору природним денним світлом, ми розробили серію SolaMaster ®, яка надає два варіанти системи для повноцінного освітлення.

Система денного освітлення Solatube ® 330DS (Ø530мм) пропонує високу продуктивність під час максимальної сонячної активності в середині дня.

Система денного освітлення Solatube ® 750DS (Ø530мм) призначена для створення більш рівномірного освітлення, поліпшуючи візуальний комфорт протягом всього світлового дня.

Додаткова інформація
Комерційне освітлення
Подивіться наш комерційний буклет.

Комерційні проекти
Перегляньте наш список комерційних продуктів.

Фотогалерея проектів
Ознайомтеся з деякими нашими цікавими установками.
Solatube®
330 DS
Solatube®
750 DS
Специфікація продуктів
Розмір світловода 530 мм
(21 дюйм)
530 мм
(21 дюйм)
Дифузори закритого типу (інтегровані у стелю)

OptiView ® дифузор

Інноваційний дизайн дифузора OptiView ® дозволяє отримати найчистіше природне світло, яке можна собі тільки уявити. Поверхня диффузора, що складається з матриці лінз Френеля пропонує унікальний вид неба, забезпечує герметичність та неперевершене і високотехнологічне розсіювання сонячного світла.

Призматичний дифузор

Зовнішній вигляд дифузора ідеально підходить для тиражування у традиційній підвісній стелі. Призматичний диффузор вписується практично в будь-який дизайн, забезпечуючи яскраве і рівномірне розсіювання денного світла.

Дифузори для відкритої стелі

Дифузор OptiView ® з білим кільцем обрамлення

Інноваційний дизайн відкритого стельового дифузора OptiView ® забезпечує чисте природне освітлення, яке тільки можна собі уявити. Дифузор для відкритої стелі створює ідеальний штрих. Встановити дифузор на відкритий стелі досить легко, його потрібно „натягнути” на нижню трубу світловода.

Призматичний диффузор з білим кільцем обрамлення

Підходить до будь-якого інтер’єру, бо його зовнішній вигляд нагадує традиційний світильник. Дифузор для відкритої стелі створює ідеальний штрих. Встановити дифузор на відкритій стелі досить легко, його потрібно «натягнути» на нижню трубу світловода.

Флешинги
Весь асортимент міцних додаткових дахових елементів (Флешингів) забезпечує герметичність і без проблем встановлюється практично на будь-який тип даху. Флешинги Solatube ® встановлюються незалежно, не вимагають індивідуальних, дорогих елементів і можуть бути інтегровані в покрівельну систему в найкоротший строк.

Допоміжний монтажний Флешинг.

 • Доступні висотою 100мм, 200мм і 280мм та використовуються на похилих або плоских дахах.
 • Флешинг висотою 100мм рекомендується для більшості побутових цілей через його низький профіль.
 • Флешинги висотою 200мм та 280мм рекомендовані для використання на плоских дахах комерційних будівель для задоволення комерційних потреб.
 • Монтажний короб

 • Використовується на похилих або плоских дахах з будь-якими покрівельними матеріалами. Монтується зверху попередньо встановленої дерев'яної або металевої надбудови кубічної форми.
 • Аксесуари

  Дімер (перекривач) денного світла Daylight DimmerTM

  Так як вам не потрібно 100% світла в 100% часу, в інноваційних системах денного освітлення Solatube ® передбачена можливість контролю кількості денного світла, що надходить за допомогою зручного дімера. Наш запатентований дімер-«метелик» регулює надходження світла.
  Працює на електричному живленні від 90 до 277 вольт змінного струму.

  Перемикач дімера Daylight DimmerTM

  У комплект перемикача дімера входять: настінні пластини і кабель довжиною 4.5м. Декількома диммерами можна керувати за допомогою одного перемикача.

  Другий дифузор

  Для усунення небажаних відблисків або зменшення світлового потоку, може бути використанний другий диффузор, який встановлюється в купол системи денного освітляення Solatube ® для натурального розсіювання світла.

  Подовжувачі світловода Spectralight ® Infinity

  Подовжувачі світловода довжиною 600мм, можуть бути додані до системи денного освітлення Solatube ® і довго працювати без шкоди для продуктивності. Подовжувачі Spectralight ® Infinity мають найвищий коефіцієнт відображення світла в світі. Система працює без втрат світла при довжині світловоду до 15м.

  Подовжувачі для Флешингів

  Використовується для збільшення висоти купола Solatube на даху, щоб уникнути снігу, води або тіні від даху, дерев та інших перешкод. У цьому випадку потрібно замовити додаткові подовжувачі світловода Spectralight ® Infinity. Доступні висотою 50мм, 100мм, 300мм, 600мм, 900мм і 1200 мм.

  Перехідний короб

  Серія SolaMaster ® має запатентований технологічний перехідний короб, що легко з'єднує целіндричні світловоди (Ø530мм) з дифузором квадратної форми (600х600мм). Перехідний короб легко вписується в стандартні комерційні підвісні стелі.

  Ізолятор для флешингів

  Цей ізоляційний матеріал допомагає знизити утворення конденсації в холодному кліматі, коли внутрішній простір Флешинга піддається вологості. Ізолятор прикріплюється до низу Флешинга, а труба світловоду проходить через отвір в ізоляторі, яке забезпечує ущільнення між внутрішньою і зовнішньою частиною металевого Флешингу.

  Кільце обрамлення дифузора

  Використовується з Solatube 330DS і 750DS. Кліьце забезпечує завершенний вигляд встановленної системи.

  Захисний комплект (від проникнення)

  Стержень з нержавіючої сталі вставляється всередину Флешинга (вежі), через верх (зовнішню частину) світловоду. Стержень кріпиться з використанням заклепок і запобігає несанкціанованому проникненню через купол.

  Комплект безпеки для куполу

  Комплект складається з 6 заклепок із захисними нейлоновими прокладками, які замінюють гвинти для купола. Комплект безпеки для купола знижує ймовірність несанкціонованого зняття купола.

  Набір для додаткового кріплення світловодів

  Даний набір використовується для забезпечення додаткової підтримки конструкції світловода, коли це необхідно.

  Захисне кільце для купола

  Потрібно для забезпечення пожежостійкості покрівлі класу A, B або C.