Solatube ® серії Brighten Up ®
Системи денного освітлення Solatube ® серії Brighten Up ® – це вигідний спосіб привнесення природнього світла до будь-якої кімнати, це ідеальний спосіб перетворити вашу кімнату.
 • Екологічний продукт
 • Запатентована високопродуктивна технологія
 • Вигідний спосіб освітити кожну кімнату
 • Герметичний дизайн
 • ENERGY STAR ®
Додаткова інформація
Каталог продукції
Перегляньте наш перелік продуктів та аксесуарів для житлового сектору.

Фотогалерея
Перегляньте наші останні фото кімнат
«До і після» установки систем.

Комерційні проекти
Перегляньте наші комерційні проекти.
Solatube®
160 DS
Solatube®
290 DS
Специфікації продуктів
Розмір світловода 250 мм
(10 дюймів)
350 мм
(14 дюймів)

ЕПЗС (ефективна площа захоплення світла)

Це площа купола, яка вловлює та перенаправляє сонячне світло. Для порівняння, прозорий купол без лінзи в системі денного освітлення Solatube ® 160DS (Ø250мм) має ефективну площу захоплення світла приблизно 500 см2.

1032 см2
(160 дюймів2)
1871 см2
(290 дюймів2)
Зона освітлення 14-19 м2
(150-200 футів2)
23-28 м2
(250-300 футів2)
Потенційна довжина світловода 6 м+
(20 футів+)
9 м+
(30 футів+)
Дифузори

Дифузор VusionTM

Для неперевершенного розсіювання світла, при майстерному поєднанні з площиною стелі, виберіть дифузор VusionTM. Свіжий дизайн дифузора гармонійно поєднується з найвишуканішим декором і передає сяйво денного світла.

Дифузор OptiView ®

Даний дифузор має чудовий зовнішній вигляд та ідеально підходить для сучасного дизайну. Цей високотехнологічний дифузор використовує лінзи Френеля, щоб доставити кришталево чисте денне світло і відкрити чудовий вид на небо.

Дизайнерські розробки

Матовий розсіювач

Матовий розсіювач забезпечує чистий сучасний вигляд будь-якій системі денного освітлення Solatube ®. Конструкція розсіювача забезпечує візуальне пом'якшення світла, створюючи м'яке заспокійливе світло. Матовий розсіювач може бути додатковою опцією до будь-якого дифузору OptiView ® або VusionTM.

Кільце обрамлення стального кольору

Розроблене як доповнення до будь-якого сучасного дизайну, кільце обрамлення (обруч) додає візуальний край нашій системі денного освітлення Solatube ®. Кільце обрамлення може бути додатковою опцією до будь-якого дифузору OptiView ® або VusionTM.

Лінзи з ефектом

Лінза з натуральним ефектом

Забезпечує блискуче біле денне світло. Це лінза йде в стандартному комплекті.

Лінзи з м'яким ефектом*

Підсилює природнє денне світло, створюючи кольори схожі на кольори ламп розжарювання.

Лінзи з пом'якшувальним ефектом*

Створює тонкий, м'який натуральний ефект денного освітлення.

Лінзи з теплим пом'якшуючим ефектом*

Як лінза з теплим пом'якшувальним ефектом, але більш пом’якшуюча.

Додаткові комплекти

Додатковий вентиляційний комплект

Інтегровані в єдиний елемент вентиляційна решітка і дифузор мають привабливий зовнішній вигляд (даховий вентиляційний ковпак продається окремо).

Додатковий світловий комплект - компактна люменісцентная лампа

Додатковий світловий комплект, що включає в себе 1 (одну) енергозберігаючу люмінесцентну лампу потужністю 26 Вт, призначений для пристрою Solatube ® 160DS (Ø250мм). Для пристрою використовуйте комплект з 1 (однією) або 2 (двома) лампами.

Додатковий світловий комплект - лампа розжарювання

1 (одна) лампа потужністю 100 Вт призначена для пристрою Solatube ® 160DS (Ø250мм), а 2 (дві) лампи потужністю 100 Вт для пристрою Solatube ® 290 DS (Ø350мм). Комплект з лампою на 230 вольт також доступний.

Дімер (вимикач) денного світла Daylight DimmerTM

Так як Вам не потрібно 100% світла в 100% час, в інноваційних системах Solatube ® передбачена можливість контролю кількості денного світла, що надходить, за допомогою зручного перемикача. Наш запатентований вимикач-«метелик» регулює надходження світла.

Флешинги (пристрої стикування з покрівлею)
Для швидкої і легкої установки, Флешинги Solatube® існують практично для всіх типів дахів та майданчиків. Додаткові елементи забезпечують повний захист і створюють привабливий зовнішній вигляд на даху. Вони зроблені як цільний безшовний елемент, щоб забезпечити герметичність продукту. Похилі додаткові елементи забезпечують оптимальне положення куполу для захоплення сонячного світла на похилих дахах.

Плаский

 • Призначені для плоских дахів. Доступні з висотою Флешинга 100мм та 150мм.
 • Флешинг висотою 150мм рекомендується використовувати для районів, з великим сніговим навантаженням і для комерційних дахів.
 • Похилий

 • Забезпечує горизонтальний отвір на похилому даху.
 • Універсальний

 • Існують моделі для скатних або плоских дахів.
 • Використовуйте даний Флешинг, якщо базовий Флешинг не підходить.
 • Монтажний короб (бордюрний)

  Аксесуари

  Подовжувачі світловода (труби-адаптери) Spectralight ® Infinity

  Довжина подовжувальних труб-адаптерів 400мм та 600мм. Вони працюють без погіршення продуктивності системи. Секрет неперевершеного відображення труб Spectralight ® Infinity в їхньому внутрішньому покритті і в тому, що вони дозволяють створити кут повороту до 90 градусів і довжину світловоду до 9м.

  Кутові подовжувачі світловода (труби-адаптери) Spectralight ® Infinity (0-90º)

  Кутовий подовжувач (0-90º) забезпечує можливість установки системи огинаючи серйозні перешкоди. Дані кутові адаптери дозволяють встановити системи Solatube майже скрізь. Використання інноваційного дизайну кутового адаптера (0-90º) з можливістю розширення труби, забезпечує чудову продуктивність, з якою гнучкі труби не можуть зрівнятися. (Доступно довжиною 600мм)

  Подовжувачі для Флешингів

  Використовується для збільшення висоти купола Solatube на даху, щоб уникнути снігу, води або тіні від даху, дерев та інших перешкод. У цьому випадку потрібно замовити додаткові подовжувальні труби Spectralight ® Infinity для розміщення данного подовжувача. Доступні висотою 50мм, 100мм, 300мм, 600мм, 900мм та 1200 мм.

  Ізолятор для флешингу

  Цей ізоляційний матеріал допомагає знизити рівень утворення конденсації в холодному кліматі, коли внутрішній простір Флешингу піддається вологості. Ізолятор прикріплюється до низу Флешинга, а труба світловоду проходить через отвір в ізоляторі, який забезпечує ущільнення між внутрішньою і зовнішньою частиною металевого Флешинга.

  Захисне кільце для купола

  Потрібно для забезпечення пожежостійкості покрівлі класу A, B або C.

  Протиударний внутрішній купол

  Велика швидкість вітру в таких районах як, наприклад Крим, вимагає застосування протиударного внутрішнього куполу Solatube. Цей міцний внутрішній купол може бути доданий до будь-якої системи для додаткового захисту від надзвичайних сил.

  Перемикач для димеру Daylight Dimmer™

  У комплект перемикача входять: настінні пластини і кабель довжиною 4.5м. Декількома диммерами можна керувати за допомогою одного перемикача.

  Даховий повітровідвід

  Даховий повітровідвід призначений для використання разом з вентиляційним комплектом (якщо не існує вентиляційного канала). Постачається із гравітаційною заслінкою для запобігання зворотного потоку.

  *не доступний при використанні лінзи з натуральним ефектом для контролю клімата.