Торгова марка SOLATUBE® та її правильне використання
Можливо, вам іноді попадеться перекручена версія назви торгової марки «Solatube», наприклад, в такому вигляді, як "Solartube" або "Sola Tube". Питання на цю тему з'являються дуже часто. У зв'язку з цим компанія Solatube International, Inc., що володіє торговою маркою Solatube®, хотіла б проінформувати про походження назви і його правильне використання.

Solatube® - це не просто слово, а запатентована торгова марка. На початку 1980-х австралійським винахідником була розроблена перша система денного освітлення, назва якої було присвоєно тільки через кілька років. Згодом, у 1989 році була зареєстрована марка Solatube®. З того дня тільки світловоди, вироблені компанією Solatube International, Inc., Можуть називатися системами сонячного освітлення Solatube ® Daylighting Systems.

У зв'язку з тим, що ім'я і торгова марка першовідкривача і розробника інноваційної системи сонячного освітлення, а також світового лідера в цій індустрії, компанії Solatube® International, Inc. , може бути використано не так, ми робимо все, що від нас залежить, щоб запобігти аналогічним випадкам. Кілька прикладів правильного і неправильного використання торгової марки Solatube®:

Неправильне використання:
«Я купив solartube» або «Я купив solatube»


Правильне використання:
«Я купив систему денного освітлення Solatube® Daylighting System» або «Я купив систему денного освітлення Solatube®»


Неправомірне використання торгівельної марки:

Ті сторони, які співпрацюють з нами і отримали дозвіл на використання торгової марки Solatube® (звичайно, мається на увазі «правильне використання», пов'язане зі спільним бізнесом)

• Не можуть використовувати торгову марку і матеріали Solatube International, Inc. для:
а) просування і вказівки на Товар або Послуги, які не є Продуктом або Послугою Solatube International, Inc.;
б) в якості іменника (що стоїть окремо або як частина речення);
в) в якості дієслова;
г) у множині

• Не можуть використовувати і не реєструвати торгові марки Solatube International, Inc., що включають логотипи, символи, іконки, або будь-які елементи, використання яких здатне ввести в оману, в назві своєї фірми, торгового імені, назві продукту, послуги, електронної адреси або домену веб сайту

• Не можуть розташовувати назву своєї власної компанії, торгові марки, сервісні марки або назви продуктів близько / або комбінувати їх з торговою маркою Solatube International, Inc.

• Не можуть використовувати торгові марки Solatube International, Inc. в якості Метатег або як пошукового слова в кампанії Google Adwords без попереднього письмового дозволу Solatube International, Inc.

• Не можуть використовувати імітацію, варіацію, фонетичний еквівалент або абревіатуру торгових марок Solatube International, Inc.

Solatube® - це ексклюзивна, захищена торгова марка, яка може бути використана тільки по відношенню до продукції компанії Solatube International, Inc. Ми будемо вдячні Вам за Вашу допомогу в захисті нашої цінної торгової марки. Якщо ви зіштовхнетеся з її неправильним використанням (наприклад, у вигляді «solartube», т.п.) або з використанням матеріалів, що зображують будь-який з продуктів марки Solatube®, будь ласка, повідомте нас.

Дякуємо за увагу до цього розділу.
Додаткова інформація
Питання та відповіді
Дізнайтеся більше про нашу продукцію.

Гарантія
Інформація по гарантії.

Сертифікати
Сертифікати на продукцію.


Офіційний дистриб’ютор
продукції Solatube® в Україні

ПП «Техно Солар», а/с 920
м. Дніпропетровськ, 49000
телефон:  (095)  833-85-65
info@techno-solar.com.ua

Зв’язатися з нами